Hakkımızda

zun yıllardır chat sitesi olarak hizmet veren       selosohbet  seviyeli bir platformdur. Amacımız ziyaretçilerimize güzel vakit geçirtebilmenin yanında, web sayfalarımızda özgün içeriklerden bilgi alabilmelerini sağlamaktır. Yaklaşık on yıldır sizlerle varlığını devam ettiren selosohbet.com yeni ara yüzü sizlere daha kaliteli hizmet sunmak adına büyük özveri ile çalışmaktadır.

 

Yalnızlık asla kader değildir, yalnızlar rıhtımında bekleyerek bir dost arkadaş bulma şansının olmadığı aşikardır. Sitemiz sizlere hem arkadaşlık ortamı sağlar, hem de oyun kanallarımızda eğlenceli ortamlar sunar. Sosyal medyanın saklayamadığı kimliğinizi burada gizleyebilir dilediğinizce sohbet edip, dostluklar edinebilirsiniz. 2022 yılında sanal dünyaya adım atarak internet ortamında kullanıcılarına chat yaptıran özgün bir siteyiz. Türkiye’den dünyaya açılan  ve güzide bir sunucu olmaktan kıvanç duymaktayız. Hemen hemen her evden ve işyerinden bilen yada bilmeyen milyonlarca kişi web sayfamızı ziyaret etmektedir. Sadece bilgi içerikli paylaşımlarımız arama motorlarının ilk sayfalarında çıkmaktadır. Sitemiz Türk aile yapısına uygun içerikler sunmaktadır kesinlikle marjinal eylemler ve söylemler yoktur. Sohbet odaları içerisinde güncel konular konuşulmakta en üst seviyede muhabbetler edilmektedir. Prensip olarak cinsel içerikler ve sohbetler sitemizde yoktur ve kesinlikle izin verilmemektedir. Site sahipleri butür Hüsna lara göz yumarsa sorumluluk sitesahibine ayittir..

 

Yönetim kadromuz konusunda deneyimli, araştırmacı ve de en önemlisi güvenilir kişilerden oluşmuştur. Kullanıcılarımız Güvenilir kişilerden oluşmuş durumda olup her geçen günde artış göstermektedir.

 

Burada Neler Var?

Dünya genelinden katılan kullanıcılar var, bay bayan arkadaşlık ortamı var.

Web sayfamızda ciddi, doğruluğu kanıtlanmış içeriklerimiz var.

Radyomuz var, 7/24 online olarak reklamsız müzik yayınımız var.

Sohbet odalarımız var, geyik yapanların vazgeçilmez ortamıdır.

Test, kelime, oxm, şişe çevirmece ve daha bir çok oyun kanalımız var.

Burada Neler Yok?

Cinsel sohbetler yok, yetişkin muhabbetleri kesinlikle yasaktır.

İstemsizce yapılan yersiz şakalar yok, izin verilmez.

Özellikle bayan kullanıcılara karşı ısrarlı sohbet etme çabaları asla yok, izin verilmez.

Burada ücret yok, üyelik yok, bu yönde istek yapanlar yönetim tarafından sunucudan uzaklaştırılır.

Gizlilik esasdır, ziyaretçilerimizin gizliliği özenle ve istikrarlı bir şekilde korunuz. Dileyen dilediği bir rumuzla reel dünyadan ayrı bir konumda ve isimde sohbet edebilir ✓